De TY handmatige operatietafel is geschikt voor thoracale en abdominale chirurgie, KNO, verloskunde en gynaecologie, urologie en orthopedie, enz.
Het frame, de kolom en de voet zijn gemaakt van roestvrij staal, waardoor ze gemakkelijk schoon te maken en corrosiebestendig zijn.
De mechanische operatietafel wordt omhoog en omlaag bewogen met een pedaaloliepomp, die soepel, veilig en betrouwbaar werkt. Alle andere bewegingen worden aangedreven door mechanische tandwielen.
Deze hydraulische operatietafel vereist dat de beenplaat kan worden neergeklapt, uitgeschoven en afneembaar is, en dat deze eenvoudig kan worden versteld. De tafel heeft een T-vormige basis.
1.Rotatiefunctie
De handmatig verstelbare operatietafel kan 360° worden gedraaid, waardoor artsen de hoek kunnen aanpassen aan hun houding tijdens de operatie. Dit vergroot de operatieruimte aanzienlijk. (Optioneel)
2.Snel overschakelen naar de flexibele positie
De operatietafel vereist een 200°Door de hendel te bedienen kan het tafelblad in één keer naar voren (buigen) worden bewogen, wat de functie van een lendensteunbrug kan vervangen.
3. Tafelblad met dubbele laag
Het tafelblad moet bestaan uit een dubbellaags composietmateriaal met een lage röntgenabsorptiecoëfficiënt en een perspectiefeffect met hoge resolutie.
4. Roestvrijstalen materiaal
Het frame, de basis, de hefkolom en de hoofdtransmissiestructuur zijn allemaal gemaakt van roestvrij staal 304, dat gemakkelijk schoon te maken en te schrobben is, bestand is tegen zuren en corrosie, waardoor het nooit zal roesten.
5. Hydraulische en handmatige afstelling
Het heffen en laten zakken van de hydraulische operatietafel gebeurt via een pedaal-oliepomp, wat zorgt voor een soepele, veilige en betrouwbare werking. Alle overige bewegingen worden aangedreven door een mechanische tandwieloverbrenging.
Pparameters
| Modelartikel | TY Handmatige Bedieningstabel |
| Lengte en breedte | 2020 mm * 500 mm |
| Hoogteverschil (omhoog en omlaag) | 1010 mm / 760 mm |
| Kopplaat (omhoog en omlaag) | 45°/70° |
| Achterplaat (omhoog en omlaag) | 75°/ 15° |
| Beenplaat (omhoog/omlaag/naar buiten) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omgekeerde Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Zijwaartse kanteling (links en rechts) | 20°/ 20° |
| Nierbrugverhoging | ≥110 mm |
| Matras | Traagmatras |
| Hoofdmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Maximale draagcapaciteit | 200 kg |
| Garantie | 1 jaar |
Sstandaard accessoires
| Nee. | Naam | Hoeveelheden |
| 1 | Anesthesiescherm | 1 stuk |
| 2 | Lichaamssteun | 1 paar |
| 3 | Armsteun | 1 paar |
| 4 | Schoudersteun | 1 paar |
| 5 | kniekruk | 1 paar |
| 6 | Bevestigingsklem | 1 set |
| 7 | Matras | 1 set |