De TS-1 mechanische operatietafel is gemaakt van roestvrij staal, dat een hoge mechanische sterkte, corrosiebestendigheid en eenvoudige reiniging heeft.
De hoogte van het bedoppervlak kan hydraulisch worden aangepast en de hoek van de achterste steunplaat kan met behulp van andere hulpmiddelen worden versteld.
De T-vormige basis van de hydraulische operatietafel is stabiel en biedt artsen die langdurig werken voldoende beenruimte.
Er zijn twee opties: een pootplaat met een doorlopend gedeelte en een pootplaat met een gesplitst gedeelte, geschikt voor verschillende behoeften van de gebruiker.
1.T-basis
De ergonomische T-vormige basis van de handmatig verstelbare operatietafel biedt niet alleen goede stabiliteit en flexibele bewegingsvrijheid, maar geeft artsen ook voldoende beenruimte om vermoeidheid tijdens langdurig werk te verminderen.
2.Ingebouwde nierbrug
De ingebouwde lendensteun kan 110 mm omhoog worden gebracht, wat handig is voor artsen bij het uitvoeren van nieroperaties.
3. Diverse accessoires
De standaardaccessoires omvatten schoudersteun, rompsteun, anesthesiescherm en beensteun om diverse operaties te vergemakkelijken.
4. Hydraulisch hefsysteem
Het is hydraulisch aangedreven en de hoogte van het mechanische operatietafelblad wordt aangepast met een voetpedaal. Het werkt soepel en stil. Het kan normaal functioneren, zelfs bij stroomuitval. Voor gebieden met een instabiele stroomvoorziening zijn hydraulische operatietafels een goede optie.
5.Geïntegreerde pootplaat of gesplitste pootplaat
Er is een eenvoudige versie van de volledige beenplaat, met een gunstige prijs. Er is ook een gesplitste beenplaat, die in hoogte verstelbaar is en naar buiten kan worden uitgeklapt om diverse operaties aan de onderste ledematen te vergemakkelijken.
Pparameters
| Modelartikel | TS-1 Mechanische operatietafel |
| Lengte en breedte | 1980 mm * 500 mm |
| Hoogteverschil (omhoog en omlaag) | 950 mm / 750 mm |
| Kopplaat (omhoog en omlaag) | 45°/ 90° |
| Achterplaat (omhoog en omlaag) | 75°/ 30° |
| Beenplaat (omhoog/omlaag/naar buiten) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omgekeerde Trendelenburg | 20°/ 30° |
| Zijwaartse kanteling (links en rechts) | 20°/ 20° |
| Nierbrugverhoging | ≥110 mm |
| Matras | Traagmatras |
| Hoofdmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Maximale draagcapaciteit | 200 kg |
| Garantie | 1 jaar |
Sstandaard accessoires
| Nee. | Naam | Hoeveelheden |
| 1 | Anesthesiescherm | 1 stuk |
| 2 | Lichaamssteun | 1 paar |
| 3 | Armsteun | 1 paar |
| 4 | Schoudersteun | 1 paar |
| 5 | kniekruk | 1 paar |
| 6 | Bevestigingsklem | 1 set |
| 7 | Matras | 1 set |