De TF hydraulische gynaecologische operatietafel heeft een frame, kolom en voet die allemaal van roestvrij staal zijn gemaakt. Dit materiaal heeft een hoge mechanische sterkte, is corrosiebestendig en is gemakkelijk schoon te maken en te desinfecteren.
Deze hydraulische gynaecologische operatietafel wordt standaard geleverd met schoudersteun, schouderriem, handgreep, beensteun en pedalen, vuilwaterbak met zeef en optionele gynaecologische onderzoekslamp.
De hoogte van de hydraulische gynaecologische operatietafel kan worden aangepast met pedalen, en de hellingshoek van de tafel kan worden aangepast door aan de hendel te schudden.
Wanneer het rempedaal wordt ingedrukt, zakt de vaste basis aan de onderkant van het bed, waardoor het contactoppervlak met de grond wordt vergroot en de stabiliteit van het bed wordt gewaarborgd.
Het wordt veel gebruikt in de gynaecologie, verloskunde, urologie en anorectale chirurgie.
1. Materiaal: roestvrij staal
Het hoofdgedeelte, de zijrails, de hefkolom en de basis van de hydraulische gynaecologische operatietafel zijn vervaardigd van hoogwaardig 304 roestvrij staal, dat een hoge mechanische sterkte, corrosiebestendigheid en eenvoudige reiniging biedt.
2. Breed tafelblad
De breedte van het oppervlak van de hydraulische gynaecologische operatietafel kan 600 mm bedragen, wat zeer geschikt is voor mensen met een specifiek lichaamstype en het comfort verbetert.
3. Veelzijdige accessoires
Naast de standaard schoudersteun, schouderbanden, handgrepen, beensteunen, beenpedalen en afvalbak is er optioneel ook een gynaecologische onderzoekslamp verkrijgbaar.
4. Unieke vaste voet
De unieke vaste poten van de operatietafel vergroten het contactoppervlak met de grond en zorgen voor stabiliteit bij hydraulische gynaecologie.
Parameters
| Modelartikel | TF Hydraulische Gynaecologische Operatietafel |
| Lengte en breedte | 1800 mm * 600 mm |
| Hoogteverschil (omhoog en omlaag) | 900 mm / 680 mm |
| Trendelenburg/Omgekeerde Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Achterplaat (omhoog en omlaag) | 70°/ 11° |
| Spanning | 220V/110V |
| Frequentie | 50Hz / 60Hz |
| Matras | Naadloos matras |
| Hoofdmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Maximale draagcapaciteit | 173 kg |
| Garantie | 1 jaar |
SstandaardAccessoires
| Nee. | Naam | Hoeveelheden |
| 1 | Armsteun | 1 paar |
| 2 | Hendel | 1 paar |
| 3 | Beenplaat | 1 stuk |
| 4 | Matras | 1 set |
| 5 | Afvalbak | 1 stuk |
| 6 | Bevestigingsklem | 1 paar |
| 7 | kniekruk | 1 paar |
| 8 | Pedaal | 1 paar |