Deze elektrohydraulische operatietafel is verdeeld in 5 delen: hoofdgedeelte, ruggedeelte, zitgedeelte en twee afneembare beengedeelten.
Het vezelmateriaal met hoge lichtdoorlatendheid en de horizontale schuifafstand van 340 mm zorgen ervoor dat er geen blinde vlekken zijn tijdens röntgenonderzoek.
Deze elektrohydraulische operatietafel is uitgerust met een dubbel besturingssysteem om een probleemloze werking te garanderen.
Het kan worden uitgerust met een multifunctioneel hoofdframe en een orthopedisch tractieframe.
Met de resetknop kunt u de oorspronkelijke horizontale positie herstellen. De elektrische beensteun is met één druk op de knop te bedienen, zowel voorwaarts als achterwaarts, wat veel tijd bespaart.
Het is geschikt voor diverse chirurgische ingrepen, zoals buikoperaties, verloskunde, gynaecologie, KNO, urologie, anorectale chirurgie en orthopedie, enz.
1.Langer en breder tafelblad
Het oppervlak van de elektrohydraulische operatietafel kan een lengte van 2180 mm en een breedte van 550 mm bereiken, wat geschikt is voor de behoeften van bepaalde specifieke groepen en de patiënt meer comfort kan bieden.
2. Dubbel besturingssysteem
De elektrohydraulische operatietafel is uitgerust met een dubbel systeem bestaande uit een hoofd- en een hulpcontroller om een probleemloze werking te garanderen.
3. Flex & Re-flex & Reset met één knop
Met de resetknop kunt u de oorspronkelijke horizontale positie herstellen, en met één druk op de knop kunt u de stoel buigen en weer terugbuigen.
4. Optionele elektrisch verstelbare pootplaat
Dankzij het modulaire ontwerp met insteekkoppelingen kan de pootplaat elektrisch worden versteld, wat veel tijd bespaart bij het aanpassen van de positie.
5. Ingebouwde oplaadbare batterij
De TDY-Y-2 elektrohydraulische operatietafel is uitgerust met een krachtige oplaadbare batterij die 50 operaties kan uitvoeren. Daarnaast beschikt de tafel over een wisselstroomaansluiting voor maximale veiligheid.
Pparameters
| ModelItem | TDY-Y-2 Elektrohydraulische operatietafel |
| Lengte en breedte | 2160 mm * 550 mm |
| Hoogteverschil (omhoog en omlaag) | 1100 mm / 690 mm |
| Kopplaat (omhoog en omlaag) | 18° 45° |
| Achterplaat (omhoog en omlaag) | 85°/ 40° |
| Beenplaat (omhoog/omlaag/naar buiten) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omgekeerde Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Zijwaartse kanteling (links en rechts) | 18°/ 18° |
| Nierbrugverhoging | 100 mm |
| Horizontaal schuiven | 340 mm |
| Nulpositie | Eén knop, standaard |
| Flex/Reflex | Combinatieoperatie |
| Röntgencommissie | Optioneel |
| Bedieningspaneel | Standaard |
| Noodstopknop | Standaard |
| Elektromotorsysteem | Chaoger uit Taiwan |
| Spanning | 220V/110V |
| Frequentie | 50Hz / 60Hz |
| Energiecapaciteit | 1,0 kW |
| Batterij | Ja |
| Matras | Traagmatras |
| Hoofdmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Maximale draagcapaciteit | 200 kg |
| Garantie | 1 jaar |
Aaccessoires
| Nee. | Naam | Hoeveelheden |
| 1 | Anesthesiescherm | 1 stuk |
| 2 | Lichaamssteun | 1 paar |
| 3 | Armsteun | 1 paar |
| 4 | Schoudersteun | 1 paar |
| 5 | Beensteun | 1 paar |
| 6 | Nierbruggreep | 1 stuk |
| 7 | Matras | 1 set |
| 8 | Bevestigingsklem | 8 stuks |
| 9 | Lange bevestigingsklem | 1 paar |
| 10 | Afstandsbediening | 1 stuk |
| 11 | Stroomleiding | 1 stuk |
| 12 | Hydraulische olie | 1 olieblik |