De gehele behuizing is gemaakt van roestvrij staal 304, waardoor deze gemakkelijk schoon te maken en te desinfecteren is.
Vezelmateriaal met een hoge lichtdoorlatendheid is geschikt voor röntgentoepassingen.
Het bredere matrasontwerp zorgt ervoor dat patiënten comfortabeler op de operatietafel kunnen liggen.
De TDY-G-1 elektrohydraulische operatietafel is voorzien van een geavanceerd hydraulisch besturingssysteem, betrouwbare elektromagnetische kleppen en oliepompen uit Taiwan, wat zorgt voor een stille en stabiele werking.
1.Uultra-laagPpositie
2. Dubbel scharnierende kopplaat
3.Bgebouwd-in de nierBbergkam
4. Ingebouwde oplaadbare batterij
5. Mechanische remmen
| Modelartikel | TDY-G-1 Elektrisch-hydraulische OK-tafel |
| Lengte en breedte | 2080 mm * 550 mm |
| Hoogteverschil (omhoog en omlaag) | 820 mm / 520 mm |
| Kopplaat (omhoog en omlaag) | 45°/ 90° |
| Achterplaat (omhoog en omlaag) | 80°/ 20° |
| Beenplaat (omhoog/omlaag/naar buiten) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omgekeerde Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Zijwaartse kanteling (links en rechts) | 15°/ 15° |
| Nierbrugverhoging | 110 mm |
| Elektromotorsysteem | Chaoger uit Taiwan |
| Spanning | 220V/110V |
| Frequentie | 50Hz / 60Hz |
| Energiecapaciteit | 1,0 kW |
| Batterij | Ja |
| Matras | Traagmatras |
| Hoofdmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Maximale draagcapaciteit | 200 kg |
| Garantie | 1 jaar |
Sstandaard accessoires
| Nee. | Naam | Hoeveelheden |
| 1 | Anesthesiescherm | 1 stuk |
| 2 | Lichaamssteun | 1 paar |
| 3 | Armsteun | 1 paar |
| 4 | Schoudersteun | 1 paar |
| 5 | Beensteun | 1 paar |
| 6 | Voetsteun | 1 paar |
| 7 | Nierbruggreep | 1 stuk |
| 8 | Lange bevestigingsklem | 1 paar |
| 9 | Bevestigingsklem | 8 stuks |
| 10 | Handafstandsbediening | 1 stuk |
| 11 | Stroomleiding | 1 stuk |
| 12 | Pedaal | 1 paar |