De TDY-2 mobiele operatietafel heeft een volledig van 304 roestvrij staal vervaardigd bed en kolom, waardoor deze gemakkelijk schoon te maken en bestand tegen vervuiling is.
Het tafelblad is verdeeld in 5 delen: een hoofdgedeelte, een ruggedeelte, een zitgedeelte en twee afneembare beendelen.
De TDY-2 mobiele operatietafel kan over een afstand van 340 mm worden verplaatst, waardoor een goed perspectiefgebied voor de C-arm tijdens de operatie ontstaat, en kan worden gebruikt met röntgenfilmdozen.
Dubbel scharnierend hoofdeinde, verstelbare beensteun met gasveer. Gebruik van stille wielen van een Duits merk. Optioneel zijn er een resetknop, een knikfunctie en een anti-knikfunctie.
Deze multifunctionele elektrische operatietafel is geschikt voor diverse chirurgische ingrepen, zoals buikoperaties, verloskunde, gynaecologie, KNO, urologie, anorectale chirurgie en orthopedie, enz.
1.Dubbele scharnierende kopplaat
De dubbel scharnierende hoofdsteun van deze elektrische operatietafel maakt het mogelijk om de hoogte van het hoofdeinde vrij aan te passen, waardoor de patiënt een comfortabele hoofdhoek kan aannemen tijdens operaties in verschillende posities.
2. De pootplaat kan elektrisch of met gasveer worden bediend.
De pootplaat kan worden bediend met een gasveer of kan worden uitgebreid met elektrische bediening.
3. Optioneel dubbel bedieningssysteem
De handcontroller en de optionele paneelbediening bieden dubbele bescherming tijdens operaties.
4.Grote zwenkwielen
Geïmporteerde Duitse TENTE-wielen, slijtvast en stil.
5. Ingebouwde oplaadbare batterij
De TDY-2 elektrische operatietafel is uitgerust met een krachtige oplaadbare batterij die voldoende is voor 50 operaties. Daarnaast beschikt de tafel over een wisselstroomvoeding voor maximale veiligheid.
6.Meer keuzemogelijkheden
Optionele reset met één druk op de knop, positieve flexie en omgekeerde flexiefunctie.
Pparameters:
| ModelItem | TDY -2 Mobiele elektrische operatietafel |
| Lengte en breedte | 2100 mm * 550 mm |
| Hoogteverschil (omhoog en omlaag) | 1000 mm / 700 mm |
| Kopplaat (omhoog en omlaag) | 45° 90° |
| Achterplaat (omhoog en omlaag) | 90°/ 17° |
| Beenplaat (omhoog/omlaag/naar buiten) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omgekeerde Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Zijwaartse kanteling (links en rechts) | 15°/ 15° |
| Nierbrugverhoging | ≥110 mm |
| Horizontaal schuiven | 345 mm |
| Flex/Reflex | Combinatieoperatie |
| Röntgencommissie | Optioneel |
| Bedieningspaneel | Standaard |
| Elektromotorsysteem | Jiecang |
| Spanning | 220V/110V |
| Frequentie | 50Hz / 60Hz |
| Energiecapaciteit | 1,0 kW |
| Batterij | Ja |
| Matras | Traagmatras |
| Hoofdmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Maximale draagcapaciteit | 200 kg |
| Garantie | 1 jaar |
Standaard accessoires
| Nee. | Naam | Hoeveelheden |
| 1 | Anesthesiescherm | 1 stuk |
| 2 | Lichaamssteun | 1 paar |
| 3 | Armsteun | 1 paar |
| 4 | Schoudersteun | 1 paar |
| 5 | Beensteun | 1 paar |
| 6 | Voetsteun | 1 paar |
| 6 | Nierbruggreep | 1 stuk |
| 7 | Matras | 1 set |
| 8 | Bevestigingsklem | 8 stuks |
| 9 | Lange bevestigingsklem | 1 paar |
| 10 | Handafstandsbediening | 1 stuk |
| 11 | Stroomleiding | 1 stuk |