De TDY-1 elektrische operatietafel maakt gebruik van een elektrisch aangedreven duwstangsysteem om diverse houdingsaanpassingen tijdens de operatie mogelijk te maken, waaronder het heffen van de tafel, kantelen naar voren en achteren, kantelen naar links en rechts, het inklappen en verschuiven van de rugplaat.
Deze multifunctionele elektrische operatietafel is geschikt voor diverse chirurgische ingrepen, zoals buikoperaties, verloskunde, gynaecologie, KNO, urologie, anorectale chirurgie en orthopedie, enz.
1. Beschikbaar voor röntgenscans
Het PFCC-tafelblad kan tijdens operaties worden gebruikt voor röntgenonderzoek. De elektrische operatietafel TDY-1 kan meer dan 300 mm worden verplaatst, waardoor een goed beeldveld voor de C-arm tijdens de operatie ontstaat, en kan worden gebruikt met röntgenfilmhouders.
2. Optioneel dubbel bedieningssysteem
De handcontroller en de optionele paneelbediening bieden dubbele bescherming tijdens operaties.
3. Ingebouwde oplaadbare batterij
De TDY-1 elektrische operatietafel is uitgerust met een krachtige oplaadbare batterij die voldoende is voor 50 operaties. Daarnaast beschikt de tafel over een wisselstroomvoeding voor maximale veiligheid.
4. Ingebouwde nierbrug
Ingebouwde lumbale brug, handig voor artsen bij het uitvoeren van gal- en nieroperaties.
Parameters
| Modelartikel | TDY-1 elektrische operatietafel |
| Lengte en breedte | 2070 mm * 550 mm |
| Hoogteverschil (omhoog en omlaag) | 1000 mm / 700 mm |
| Kopplaat (omhoog en omlaag) | 45°/ 90° |
| Achterplaat (omhoog en omlaag) | 75°/ 20° |
| Beenplaat (omhoog/omlaag/naar buiten) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omgekeerde Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Zijwaartse kanteling (links en rechts) | 15°/ 15° |
| Nierbrugverhoging | ≥110 mm |
| Horizontaal schuiven | 300 mm |
| Flex/Reflex | Combinatieoperatie |
| Röntgencommissie | Optioneel |
| Bedieningspaneel | Standaard |
| Elektromotorsysteem | Jiecang |
| Spanning | 220V/110V |
| Frequentie | 50Hz / 60Hz |
| Energiecapaciteit | 1,0 kW |
| Batterij | Ja |
| Matras | Traagmatras |
| Hoofdmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Maximale draagcapaciteit | 200 kg |
| Garantie | 1 jaar |
Standaard accessoires
| Nee. | Naam | Hoeveelheden |
| 1 | Anesthesiescherm | 1 stuk |
| 2 | Lichaamssteun | 1 paar |
| 3 | Armsteun | 1 paar |
| 4 | Schoudersteun | 1 paar |
| 5 | Beensteun | 1 paar |
| 6 | Voetsteun | 1 paar |
| 6 | Nierbruggreep | 1 stuk |
| 7 | Matras | 1 set |
| 8 | Bevestigingsklem | 8 stuks |
| 9 | Lange bevestigingsklem | 1 paar |
| 10 | Handafstandsbediening | 1 stuk |
| 11 | Stroomleiding | 1 stuk |