1.Ultralage positie
De minimale hoogte van de oogheelkundige operatietafel kan worden aangepast tot 500 mm. Het beproefde elektromagnetische aandrijfsysteem is stabiel, betrouwbaar en geluidsarm tijdens gebruik. Het is de beste keuze voor oogheelkundige en KNO-chirurgie.
2.Verwijderbare kopplaat
De afneembare kopplaat is eenvoudig te bedienen met een mechanisch tandwielmechanisme.
Het concave ontwerp in het midden van het hoofdeindekussen voldoet aan de ergonomische eisen.
3. Breed oppervlak
De breedte van het oppervlak kan 550 mm bereiken, waardoor de patiënt er comfortabeler op kan liggen.
4. Flexibele voetschakelaar
De hoek van de rugplaat en de beenplaat kan worden aangepast met behulp van de voetschakelaar. Dit is handig voor de arts om de positie van de patiënt tijdens een oogheelkundige ingreep in de meest ideale positie te brengen.
5. Petal Brake
Mechanische pedaalremmen zijn sneller, handiger, veiliger en betrouwbaarder.
6. Optionele doktersstoel
De doktersstoel heeft verstelbare armleuningen, rugleuning en zithoogte.
Parameters
| Modelartikel | TDG-2 elektrische oogheelkundige operatietafel |
| Lengte en breedte | 2080 mm * 550 mm |
| Hoogteverschil (omhoog en omlaag) | 700 mm / 500 mm |
| Kopplaat (omhoog en omlaag) | 45°/ 90° |
| Achterplaat (omhoog en omlaag) | 45°/ 20° |
| Beenplaat (omhoog en omlaag) | 45°/ 20° |
| Horizontaal schuiven | 300 mm |
| Elektromotorsysteem | Jiecang |
| Spanning | 220V/110V |
| Frequentie | 50Hz / 60Hz |
| Energiecapaciteit | 1,0 kW |
| Batterij | Ja |
| Matras | Traagmatras |
| Hoofdmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Maximale draagcapaciteit | 200 kg |
| Garantie | 1 jaar |
Standaard accessoires
| Nee. | Naam | Hoeveelheden |
| 1 | Infusiestaaf | 1 set |
| 2 | Arm Board | 1 paar |
| 3 | Instrumentenbak | 1 set |
| 4 | Bevestigingsklem | 1 set |
| 5 | Matras | 1 set |
| 6 | Voetschakelaar | 1 set |