De FD-G-2, een veelzijdige verloskundige tafel, wordt veel gebruikt bij bevallingen, gynaecologische onderzoeken en operaties.
De behuizing, kolom en voet van de elektrische transporttafel zijn gemaakt van roestvrij staal 304, dat corrosiebestendig en gemakkelijk schoon te maken is.
De beenplaten zijn afneembaar, wat het herstel na de operatie bevordert.
Dubbel bedieningssysteem, niet alleen via de handbediende afstandsbediening, maar ook via de voetschakelaar.
Complete accessoires, standaard inclusief beensteun, pedalen, vuilbak met filter en optionele gynaecologische onderzoekslamp.
De U-vormige basis draagt niet alleen bij aan de stabiliteit van de operatietafel, maar biedt de arts ook voldoende beenruimte om vermoeidheid te verminderen.
1.Dubbel besturingssysteem
De handbediening en voetschakelaar zorgen voor secundaire controle en garanderen de veiligheid van de bediening, waardoor verschillende posities mogelijk zijn.
2. Afneembare beenplaat
De afneembare beenplaat van de elektrische verlostafel bevordert de rust na de operatie en vermindert de pijn na de operatie.
3.304 roestvrij staal
De volledige bekleding van de gynaecologische operatietafel is gemaakt van hoogwaardig 304 roestvrij staal. Duurzaam, gemakkelijk schoon te maken en te desinfecteren.
4. U-vormige basis
De U-vormige basis van de gynaecologische verlostafel vergroot niet alleen het contactoppervlak tussen de basis en de grond, waardoor de tafel stabieler staat, maar biedt ook voldoende beenruimte voor het medisch personeel, wat vermoeidheid vermindert.
5. Veelzijdige accessoires
Naast de standaard schoudersteun, schouderbanden, handgrepen, beensteunen, beenpedalen en afvalbak is er optioneel ook een gynaecologische onderzoekslamp verkrijgbaar.
Pparameters:
| ModelItem | FD-G-2 Elektrische leveringstabel |
| Lengte en breedte | 1880 mm * 600 mm |
| Hoogteverschil (omhoog en omlaag) | 940 mm / 680 mm |
| Achterplaat (omhoog en omlaag) | 45°10° |
| Zitplaat (omhoog en omlaag) | 20° 9° |
| Beenplaat naar buiten | 90° |
| Spanning | 220V/110V |
| Frequentie | 50Hz / 60Hz |
| Batterij | Ja |
| Energiecapaciteit | 1,0 kW |
| Matras | Naadloos matras |
| Hoofdmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Maximale draagcapaciteit | 200 kg |
| Garantie | 1 jaar |
SstandaardAccessoires
| Nee. | Naam | Hoeveelheden |
| 1 | Armsteun | 1 paar |
| 2 | Hendel | 1 paar |
| 3 | Beenplaat | 1 stuk |
| 4 | Matras | 1 set |
| 5 | Afvalbak | 1 stuk |
| 6 | Bevestigingsklem | 1 paar |
| 7 | kniekruk | 1 paar |
| 8 | Pedaal | 1 paar |
| 9 | Handafstandsbediening | 1 stuk |
| 10 | Voetschakelaar | 1 stuk |