De FD-G-1 elektrische gynaecologische onderzoekstafel is vervaardigd uit zeer sterke en corrosiebestendige materialen, wat het dagelijks reinigen en desinfecteren in het ziekenhuis vergemakkelijkt.
De hoogte van het onderzoekstafelblad, de hoek van de rugleuning en de beensteun kunnen worden aangepast met behulp van een voetschakelaar.
De accessoires zijn compleet en omvatten standaard schoudersteunen, schouderriemen, polsbanden, handgrepen, beensteunen en vuilbakken met zeefjes.
De basis van de gynaecologische onderzoekstafel heeft een U-vormige structuur, die de arts voldoende bewegingsruimte biedt voor zijn voeten en benen tijdens zijn dagelijkse werkzaamheden.
Deze operatietafel voor gynaecologisch onderzoek is niet alleen geschikt voor gynaecologische onderzoeken, maar ook voor urologische ingrepen bij mannen.
1.Naadloos schuimmatras
Het voorgevormde matras van de elektrische gynaecologische onderzoekstafel maakt gebruik van de nieuwste naadloze schuimtechnologie, wat het comfort voor de patiënt aanzienlijk verbetert.
2.Corrosiebestendig materiaal
De gehele bekleding van de elektrische gynaecologische onderzoekstafel is gemaakt van hoogwaardige materialen die corrosiebestendig, gemakkelijk schoon te maken en te desinfecteren zijn.
3. Voetschakelaar
Uitgerust met een voetschakelaar, kunt u de verschillende bewegingen van de onderzoekstafel voor verloskunde flexibel bedienen.
4.Veelzijdige accessoires
Naast de standaard schoudersteun zijn er ook schouderbanden, handgrepen, beensteunen, beenpedalen, een afvalbak, een gynaecologisch onderzoeklampje of een doktersstoel optioneel verkrijgbaar.
Parameters
| ModelItem | FD-G-1 Elektrische gynaecologische onderzoekstafel |
| Lengte en breedte | 1800 mm * 550 mm |
| Hoogteverschil (omhoog en omlaag) | 950 mm / 680 mm |
| Trendelenburg / Omgekeerde Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Achterplaat (omhoog en omlaag) | 60°/10° |
| Elektromotorsysteem | Jiecang |
| Spanning | 220V/110V |
| Frequentie | 50Hz / 60Hz |
| Energiecapaciteit | 1,0 kW |
| Batterij | Ja |
| Matras | Naadloos matras |
| Hoofdmateriaal | ABS |
| Maximale draagcapaciteit | 150 kg |
| Garantie | 1 jaar |
SstandaardAccessoires
| Nee. | Naam | Hoeveelheden |
| 1 | Armsteun | 1 paar |
| 2 | Beenplaat | 1 set |
| 3 | Matras | 1 set |
| 4 | Hendel | 1 paar |
| 5 | Voetschakelaar | 1 set |